logo Szkółka Piłkarska "Siódemka" Tychy

Tabela

MiejsceDrużynaLiczba meczyPunkty+-
4JOKER TYCHY13203741
1FUTURE SPORT13367537
2PIWKARZYKI13307642
3BAD BOYS13255632
5AGAWA TYCHY13124151
6SISTEMA POLAND13103752
7SOSTMEIER1362373
8EUROTEAM13-00

Sponsor





Sieć sklepów "Meta"

Gabinet Masażu Leczniczego i Rehabilitacji AKTON
ul.Fabryczna 2 , Marek Waksmundzki, masażysta dyplomowany numer tel: 607-539-759

O klubie


ROK 2010!!!!!!! WSZYSCY CHCEMY ŻEBY NASZA SZKÓŁKA SIĘ ROZWIJAŁA ALE NAJWAŻNIEJSZE ŻEBYŚMY TRZYMALI SIĘ RAZEM I WSPÓLNIE WALCZYLI O DOBRO NASZYCH "MAŁYCH" PIŁKARZY:-) PROSIŁBYM O ZAANGAŻOWANIE ZE STRONY RODZICÓW:-) SZUKAMY SPONSORA DLA NASZYCH DZIECIAKÓW... więcej w rozwinięciu...

Więcej...

Galeria zdjęć

Więcej...